Co to jsou kredity?
Řemeslníci u nás platí za příležitosti. Oproti jiným portálům, kde platí za to, že si mohou zobrazit kontakt na zákazníka a ten kontakt může získat spousta firem, u nás je to jiné. Maximálně 4 řemeslníci mohou projevit o poptávku zájem. Zákazník se pak rozhoduje s kým chce jednat a zobrazit si jeho kontakty.
Tomu, že zákazník projevil zájem o kontakty na firmu, říkáme příležitost. Protože jako řemeslník máte zákazníka, který projevil zájem přímo o vás. Jestli tuto příležitost proměníte už záleží na vašich schopnostech, referencích, kvalitě nabídky atp.
Za pouhé odeslání nabídky navíc kredity neplatíte. Jsou rezervovány do doby, než zákazník projeví zájem o vaše kontakty. Pokud ho vaše nabídka neupoutá nebo si vybere jiného dodavatele, kredity se vám automaticky vrátí.
Počet vašich dostupných kreditů se dozvíte po přihlášení v pravém horním záhlaví.Jak nakoupit kredity výhodněji?
V neplacené verzi Free vychází 1 kredit na 25 Kč (bez DPH). Máme ale i výhodnější varianty a to zejména pro aktivní řemeslníky a firmy, kteří se rozhodli využít benefitů jednoho z ročních předplacených Programů. Více o Programech se dozvíte v nápovědě níže.

“Chcete se o nejvhodnějším Programu pro vás pobavit osobně? Rádi vám s výběrem poradíme!” radí Radka z NejŘemeslníků.

Zákaznickou podporu můžete kontaktovat každý všední den od 9:00-17:30 na telefonních číslech nebo emailu uvedeném na této stránce.

Ceny ročních předplacených programů (bez DPH)

Expirace a prodloužení platnosti kreditů
Kredity mají automaticky nastavenou platnost dvanáct měsíců. Jejich expiraci lze ale prodloužit dokoupením dalších kreditů, tak s dobitím neotálejte! Na vypršení platnosti kreditů vás samozřejmě upozorníme a to prostřednictvím emailu. Platnost kreditů také snadno zkontrolujete na stránce Mé platby.

Vrátíte mi kredity, když nedojde k realizaci zakázky?
V případě, že zákazník už projevil zájem o vaši nabídku a kontakty zobrazil, kredity nevracíme. Pokud zákazník o výměnu kontaktů naopak nepožádá, rezervované kredity vám automaticky vracíme. V případě vyměněných kontaktů je už pouze na vás, jak dokážete zákazníka přesvědčit o svých schopnostech a o nadcházející spolupráci.
Pomozte nám zlepšovat seznam dotazů i pro ostatní zákazníky. Pomohla Vám odpověď při řešení Vašeho požadavku?
Zrušit
Děkujeme Vám za Váš názor.