Co to jsou kredity?
Kredity jsou virtuální měna, kterou se u nás platí za kontakty na zákazníka. Oproti jiným portálům, kde řemeslníci platí za to, že si mohou zobrazit kontakt na zákazníka a ten kontakt může získat spousta firem, u nás je to jiné.
Maximálně 4 řemeslníci mohou projevit zájem o poptávku. Zákazník se pak rozhoduje na základě nabídek s kým chce jednat a jestli si chce s firmou vyměnit kontakty.
Za pouhé odeslání nabídky kredity neplatíte. Jsou rezervovány do doby, než si zákazník zobrazí vaše kontakty.
V případě, že dojde k výměně kontaktů, se rezervované kredity odečtou.
Pokud zákazníka vaše nabídka neupoutá a kontakty si nezobrazí, kredity se vám automaticky vrátí. (Neplatí pro poptávky s označením Kontakty hned, tam získáváte kontakt automaticky, protože si zákazník např. nepotřebuje vybírat z nabídek, ale potřebuje rychlé řešení svého problému.)

Tomu, že zákazník projevil zájem o kontakty na firmu, říkáme příležitost. Jestli tuto příležitost proměníte v zakázku už záleží na vašich schopnostech, referencích, kvalitě nabídky atp. Obecně platí, že čím víc nabídek dáte, tím více jich nakonec můžete vyhrát - nenechte se proto odradit neúspěchem! Průměrně byste měli vyhrát min. každou 4. poptávku k realizaci.

Počet vašich dostupných kreditů se dozvíte po přihlášení v pravém horním záhlaví.Jak nakoupit kredity výhodněji?
V neplacené verzi Free vychází 1 kredit na 25 Kč (bez DPH). Máme ale i výhodnější varianty a to zejména pro aktivní řemeslníky a firmy, kteří se rozhodli využít benefitů jednoho z ročních předplacených Programů. Více o Programech se dozvíte v nápovědě níže.

“Chcete se o nejvhodnějším Programu pro vás pobavit osobně? Rádi vám s výběrem poradíme!” radí Radka z NejŘemeslníků.

Zákaznickou podporu můžete kontaktovat každý všední den od 9:00-17:30 na telefonních číslech nebo emailu uvedeném na této stránce.

Ceny ročních předplacených programů (bez DPH)

Expirace a prodloužení platnosti kreditů
Kredity mají automaticky nastavenou platnost dvanáct měsíců. Jejich expiraci lze ale prodloužit dokoupením dalších kreditů, tak s dobitím neotálejte! Na vypršení platnosti kreditů vás samozřejmě upozorníme a to prostřednictvím emailu. Platnost kreditů také snadno zkontrolujete na stránce Mé platby.

Vrátíte mi kredity, když nedojde k realizaci zakázky?
V případě, že zákazník už projevil zájem o vaši nabídku a kontakty zobrazil, kredity nevracíme. Pokud zákazník o výměnu kontaktů naopak nepožádá, rezervované kredity vám automaticky vracíme. V případě vyměněných kontaktů je už pouze na vás, jak dokážete zákazníka přesvědčit o svých schopnostech a o nadcházející spolupráci.
Pomozte nám zlepšovat seznam dotazů i pro ostatní zákazníky. Pomohla Vám odpověď při řešení Vašeho požadavku?
Zrušit
Děkujeme Vám za Váš názor.