Články o: Profil

Reference a ukázky prací


K čemu reference a ukázky prací slouží?“Abyste svým budoucím zákazníkům ukázali, jak dobře to dovedete!” říká Martička z NejŘemeslníků
Na NejŘemeslnících se můžete skutečně předvést. Přidáním ukázek práce si vytváříte své online portfolio. Takový katalog realizovaných prací vám pomůže získat důvěru nových zákazníků. Ukázky práce by měly reprezentovat nejčastější typy vámi realizovaných zakázek.

Řemeslníci, u kterých zákazníci vidí výsledky jejich práce, získávají výrazně více zakázek.

Ukázky práce:


umožňují prezentovat vaše schopnosti, kvalitu práce a projekty, na které jste hrdí.
umožní zákazníkovi získat přehled o vašich typických zakázkách a také o jejich rozmanitosti a rozsahu.
můžete sami vložit do svého profilu. Ihned po schválení administrátorem jsou viditelné a není třeba kontaktovat zákazníka.
můžete vkládat ve dvou variantách. S fotkami (pokud to povaha zakázky umožňuje, využijte variantu s fotkami) nebo bez fotek, ale s dokumentací. Ukázky práce s dokumentací získávají značku "S dokumentací", která je zásadní pro důvěryhodnost reference u zákazníka.

Vše, co by vás ještě mohlo zajímat o ukázkách práce, zejména pak které a jak nejlépe je vybrat, najdete zde.


Reference:


jsou hodnocením vaší práce
mohou vzniknout z vámi přidaných Ukázek prací (poprosit zákazníka o hodnocení můžete stiskem jednoho tlačítka přímo z ukázky práce)
mohou také vzniknout vyplněním Žádosti o hodnocení
vznikají také přímo z poptávek realizovaných přes NejŘemeslníky
se ověřují a zvyšují tak dále vaši důvěryhodnost
zvyšují vaší šanci na vyhranou zakázku až 6x


Své zákazníky můžete snadno požádat o hodnocení a získat tak referenci


Jak přidat referenci a ukázku práce?


Vložení ukázky práce je velmi jednoduché a nezabere vám více než pár minut. Tento čas se vám mnohonásobně vrátí na počtu vyhraných a realizovaných zakázek.

Po přihlášení klikněte na Menu > Přidat ukázku práce. Připravte si fotky nebo dokumentaci, kterou chcete přikládat. Svou práci popíšete do jednoduchého formuláře, který pak odešlete ke schválení. Po schválení ukázky práce se automaticky zobrazí ve vašem profilu všem uživatelům.

Reference pak vznikne ohodnocením zákazníka. Poprosit o hodnocení můžete stiskem jediného tlačítka na Ukázce práce. Budete potřebovat jen email toho, pro koho jste realizovali.


Jaký je rozdíl mezi referencí a ukázkou práce?


Jak již název napovídá, ukázkou práce prezentujete svou činnost, zatímco reference jsou zároveň i hodnocením vámi realizovaných zakázek.

Jak a proč přesvědčit zákazníky o své kvalitě přidáním ukázek prací vysvětlujeme do ještě větších podrobností na této stránce.

Aktualizováno dne: 13/03/2024

Pomozte nám zlepšovat seznam dotazů i pro ostatní zákazníky. Pomohla Vám odpověď při řešení Vašeho požadavku?

Podělte se o svůj názor

Zrušit

Děkujeme Vám za Váš názor.